vouwwagen of het avontuur van offroad kamperen met een (dak)tent. Wat jouw ideale kampeervakantie ook is, op Caravana kom je gegarandeerd in de vakantiestemming!
Kamperen is populairder dan ooit. Steeds meer mensen ontdekken de vrijheid van reizen met de camper, het comfort van een eigen caravan ofVan camping boeken tot kampeermiddel kopen
Vijf dagen lang vind je in het WTC Expo in Leeuwarden alles wat je nodig hebt voor jouw ideale kampeervakantie. Exposanten presenteren er een breed aanbod in caravans en campers, vouwwagens, (voor/dak)tenten, kampeeraccessoires en campings uit heel Europa. Tijdens een heerlijk dagje uit voor het hele gezin doe je inspiratie op en vind je de nieuwste technieken en trends op kampeergebied. Sluit aan bij één van de vele demonstraties of interessante workshops en je bent helemaal klaar voor je volgende kampeertrip!
Naast vertrouwde campers- en caravan merken vind je op Caravana camperverhuurbedrijven, een lange campingstraat met bestemmingen voor jong en oud en kun je er je nieuwe fiets testen op het fietsparcours. Voor je nieuwe kampeeruitrusting en outfit ben je bij ANWB aan het juiste adres. In de winkel op wielen vind je alles van wandelschoenen tot campinglampjes en van boekjes tot verrekijkers. De nieuwe kledingcollectie is te bewonderen tijdens de ANWB Modeshow. Inspiratie voor koken op de camping doe je op bij nomadiQ. Ze demonstreren een draagbare BBQ met lekkere hapjes van De Vegetarische Slager.
Ontdek offroad kamperen
Kamperen buiten de gebaande paden wordt steeds populairder! Begrijpelijk want je hebt alle vrijheid om je ideale kampeerplek in de natuur uit te zoeken. Op Caravana kun je vele offroad kampeermiddelen met elkaar vergelijken. Zo wordt CamPPass officieel geïntroduceerd in Nederland op Caravana, een robuuste caravan om al jouw outdoor wensen mogelijk te maken. Voor de echte avonturier is er de stoere minicaravan De Gekko Patakam. Daarnaast ontdek je Squiredrop trailers en daktenten zodat je gemakkelijk met je eigen auto de wildernis in duikt.
Primeurs en Caravan van het Jaar 2023
Caravana is de aftrap van het kampeerseizoen 2023 en er zijn diverse primeurs te bewonderen van onder andere Tabbert, Sun Driver en GiottiLine en nieuwe merken tonen zich op Caravana! Op de stand van Pauw Recreatie kun je de ANWB Caravan van het Jaar 2023 ontdekken. De Adria Altea in een nieuw, tijdloos jasje. De ANWB Caravan van het Jaar 2022, de Hobby Beachy, en de Caretta mini Caravan ontdek je op de stand van Caravan Centrum Waterland. Op zoek naar iets unieks? VAN-Jorn laat zien hoe je je eigen buscamper volledig naar jouw wensen samenstelt. Tot ziens op Caravana! Bestel je tickets hier
heerlijk kampeernieuws
mooi, duidelijk nieuws over kamperen en blijf komen met wisselend rapportages.
Alvast in de stemming komen!
Alvast in de stemming komen!
Op de beurs lekker in de vakantiestemming komen en leuke ideeën opdoen.
Wat brengt ons?
Een nieuw jaar in het vooruitzicht.
En natuurlijk gaan wij weer, nu voor het 51e jaar kamperen! Nog steeds genieten wij van de vrijheid, gezelligheid en het bezoeken van vele landen in Europa. Zolang wij dit mogen blijven doen, blijven we genieten.
Gemak van caravan.
Ik kampeer al ruim 40 jaar..1x een vouwwagen gehad 2 jaar maar erna gauw ingeruild voor een toercaravan. Nu heb ik een nw gekocht met alles erop en eraan. Hierdoor ga ik, na mijn huis verkocht te hebben, er in wonen en leven en trekken. Ben zelf supporting dus mijn vrijheid zit wel goed. Maar ieder zijn keuze hoor.
De caravanbeurs is altijd weer inspirerend voor de allernieuwste snufjes. Ik houd ervan.
Vrijheid
Vrijheid
Intussen gaan mijn vrouw en ik al vele jaren met onze caravan op stap. We mogen dit intussen meerdere malen per jaar herhalen en iedere keer weer zijn we blij dat we even terug kunnen naar de natuur. Hoewel we zelf een leuk tuintje hebben kan niks worden vergeleken met de vrijheid die de natuur ons biedt. Daarom zoeken wij ook op de volgende editie van deze beurs weer actief naar nieuwtjes die ons vrijheidsgevoel kunnen aanwakkeren.
Opzoek naar nieuwe snufjes en aanvulling/uitbreiding op de caravan zelf
Wij doen graag een lootje mee voor 2 x gratis ticket voor de caravana beurs. Wij zijn ons aan het oriënteren inzake uitbreiding van en aan de caravan en uiteraard in de vakantie modus komen. Nog niet geboekt , wellicht op de beurs daar mogelijkheden voor.
Hoe krijgen we tieners mee?
Caravana als een terugkeren jaarlijks uitje. Imv groter wordende kinderen ( tieners) zijn we op zoek naar inspiratie voor de komende zomer. Hoe krijgen we ze nog mee?
tip: overleg samen wat de wensen zijn en laat de jeugd kiezen. Al is het dan een keertje niet helemaal jullie keuze, ze gaan ws dan graag mee en houd je de stemming erin. Succes
Kijk ook even naar onze artikelen over kamperen met tieners en grote tienercampings en kleine tienercampings.