Camping Les Vailhés OnlyCamp
Onlycamp Les Vailhès in de Hérault is een camping zoals je vroeger ook kampeerde in Frankrijk en op een schitterende plek. Het ligt aan het door de bodem soms bijna roodkleurige Lac du Salagou, dat in de ochtendzon lijkt te gloeien. Vanaf de terrassenplekken heb je een schitterend uitzicht over het meer.
De sfeer op camping Les Vailhès is relaxed en vrij. Je loopt zo van je plek het strand op, waar je zonder gedoe in het donkere water van het meer duikt. Dat contrast tussen de felrode aarde van de Salagou vallei en het groene terrein geeft Les Vailhès een bijna buitenaards tintje. De camping zelf voelt juist knus en rustig. Terrasplekken slingeren langs de heuvel, sommige laag bij het water, andere hoger met een wijds uitzicht over het meer. (Niet alle plekken hebben een uitzicht.
Lees verder
Basic maar goed
De camping is onderdeel van de Onlycamp campings, wat meestal betekent: no nonsense, natuur en simpel kamperen. Dit waren voorheen vaak Camping Municipals die zijn opgeknapt. Dat merk je hier ook. De sanitaire voorzieningen zijn netjes en schoon en je hoeft zelden te wachten.
Vers brood en croissants haal je elke ochtend bij de strandbar, wat de rest van de dag een fijne plek is voor een cappuccino, ijsje of iets makkelijks te eten. Er is vriendelijk personeel en je zit er met uitzicht op het water, wat iedere pauze automatisch langer maakt dan je van plan was.
Suppen, zwemmen of een bootje huren
Het strand voor de camping is breed en toegankelijk. In het hoogseizoen is er een afgebakende zwemzone, wel zo fijn met kinderen. Verder kun je je uitleven op of in het water: surfen, kajakken, waterfietsen, zeilen of gewoon wat dobberen. Er loopt een handvol paadjes vanaf het terrein naar het strand, een paar minuten lopen.
Lekker spelen
Voor kinderen zijn er twee speeltuintjes en natuurlijk het meer zelf, waar je heerlijk kunt zwemmen en dammetjes kunt bouwen aan de oever. In de zomer wordt er aan het strand animatie georganiseerd. Kinderen verdwijnen hier vaak vanzelf met een nieuw groepje vriendjes richting water of de speeltuin, terwijl jij eindelijk dat boek openslaat.
Lac du Salagou is absurd mooi
Het landschap rondom Lac du Salagou is absurd mooi. De kleuren knallen, vooral wanneer de rode aarde afsteekt tegen het groene struikgewas en het blauwe water. Wandelen en fietsen rond het meer is echt een aanrader. De paden variëren van ontspannen fietspaden tot pittigge MTB routes. Bij de receptie kunnen ze je op weg helpen. .
Op een kwartiertje rijden van de camping ligt Cirque de Mourèze, een plek waar de rotswanden echt heel gaaf zijn. Je kunt er korte of langere wandelroutes lopen, zoals de Sentier du Parc of de Grand Tour.
Ook Saint Guilhem le Désert ligt dichtbij, nog geen halfuur rijden. Een middeleeuws UNESCO dorp van natuursteen waar je heerlijk kunt ronddwalen, een terrasje kunt pakken of de bekende abdij bezoekt. Vlakbij ligt de Pont du Diable, die in de zomer ideaal is voor een frisse duik.
Safaritenten met een view
Naast de kampeerplekken zijn er ook een aantal huuraccommodaties. Je kunt kiezen voor moderne safaritentachtige tenthuisjes of een tiny house. Een kampeergevoel maar zonder je eigen kampeerspullen mee te hoeven nemen. Ze staan op plekken met veel ruimte en vaak met een mooi uitzicht over het meer.
Adres
Clermont-l'Hérault
34800
Frankrijk
Camping Les Vailhés OnlyCamp
Praktische informatie
Verblijfsmogelijkheden
- Kampeerplaatsen
- Camperplaatsen
- Safaritenten
- Tiny House
Ligging
- Aan een meer
- In de duinen
- Panorama
- Rustige omgeving
Faciliteiten
- Eetgelegenheid
- Levensmiddelen verkrijgbaar
- Ijsjes
- Campingwinkel(tje)
- Verse brood(jes)
Sanitair
- Gehandicaptensanitair
- Kindersanitair
- Wascabines
- Wasmachine
- Droger
Kinderen
- Babywasplaats
- Glijbaan
- Schommel
- Speeltuin
Staanplaatsen
- Afgebakende plaatsen
- Auto toegestaan op staanplaats
- Autovrije plaatsen
- Elektrische aansluiting
- Eurostekker noodzakelijk
- Fraai uitzicht
- Groen plaatsen
- Hellend terrein
- Natuurlijk vormgegeven
- Ongelijk terrein
- Plaatsen met schaduw
- Plaatsen zonder schaduw
- Vuilwateraansluiting
- Wateraansluiting
Huisdieren
- Honden toegestaan
Campingregels
- BBQ niet toegestaan
- Bijzettentje toegestaan
- Campers welkom
- Caravans welkom
- Tent toegestaan
- Vouwwagens welkom
- Party tenten niet toegestaan.
Pas de zoekcriteria aan en probeer het nog eens.
Sorry, unable to load the Maps API.


























