Camping Deja Vu
In het hart van de Lot, een stukje Frankrijk waar het massatoerisme nog ver te zoeken is, hebben Nederlandse eigenaren Maurice en Astrid met natuurcamping Deja Vu een klein paradijsje gebouwd. Als je over de camping loopt, komt de geur van wilde munt en kruiden je tegemoet, het ondiepe kabbelende beekje de Thèze zorgt voor eindeloos speelplezier voor de kids en er is zóóó veel ruimte.
De camping is met 25 plekken niet druk maar wel groen en de kampeerplaatsen zijn huge: met 150 tot 400 m² heb je veel privacy. De camping is relatief smal en diep en gelegen tussen hoge bomen die voor fijne schaduw zorgen. Langs de camping stroomt het beekje de Thèze, waar kinderen urenlang bootje kunnen spelen, dammen bouwen en op zoek kunnen gaan naar visjes en rivierkreeftjes, maar waar het ook lekker lezen is met je voeten in het koele water in de schaduw.
Lees verder
Lekker zwembad en gezellig restaurant
Camping Deja Vu heeft een knus restaurant met terras, waar eigenaar Maurice zes dagen per week de lekkerste gerechten op tafel tovert, van zelf gerookte zalm tot een gezellige barbecue. Je kunt hier ook lekkere croissantjes bestellen voor het ontbijt, of een koud (tap)biertje, lekkere lokale wijn of een echte goede cappuccino te halen. Wifi is ook alleen bij het restaurant aanwezig, wel handig want 4G is wisselvallig in dit gebied. Dit zorgt er ook voor dat dit meteen een ontmoetingsplek is, maar ook dat je echt onthaast hier.
Het zwembad is best groot en er staan verschillende ligstoelen, lekker voor verkoeling op warme dagen en eindeloos speelplezier voor de kinderen.
Perfect voor gezinnen
De camping is, zeker in het hoogseizoen, perfect voor gezinnen. Door de langgerekte vorm van de camping zijn er verschillende natuurlijke speelzones, waardoor kinderen over de hele camping spelen en het rustig blijft. Daarnaast zijn er ook een speeltuin en 'salle de jeux', tafeltennistafel, een trampoline, sportveld en een kinderboerderij met ezels, geitjes, kippen en konijnen, die favoriet zijn bij de kleintjes.
De kinderen maken door de kleine camping snel campingvrienden en de wat oudere kinderen organiseren samen vaak leuke spellen in de avond zoals weerwolven, omgekeerd tikkertje en jachtseizoen.
Natuur, middeleeuwse dorpen én actie!
Vanaf de camping ligt de mooie vallei van de Lot aan je voeten. Dichtbij en iets verder weg tot 45 minuten rijden is er veel te beleven rondom de camping. Er zijn vanaf de camping mooie wandel- en fietsroutes te maken en verschillende geocaches te vinden. Ook de fietsroute Véloroute langs de Lot is een aanrader. Voor de actievelingen zijn er op de Lot en de Dordogne ook mooie kanoroutes te varen of is er een klimbos in de buurt.
Daarnaast zijn kastelen zoals Bonaguil (7 km) en Biron (34 km) zijn beide zeker een bezoekje waard en je waant je meteen helemaal in de middeleeuwen. Net als in de dorpjes Puy L'Évêque (8 km), Monpazier die een kort bezoekje waard zijn.
Schuif maar aan
In de Lot is in de zomer de zogenaamde 'Marché Gourmand' echt een ding. Bijna iedere avond is er wel één ergens in de buurt. Maurice en Astrid kunnen je vertellen wanneer en waar. Dit zijn marktjes waar lokale koks hun maaltijden ter plekke koken. Je eet je eten daarna met andere toeristen en de lokale bevolking onder het genot van een glas wijn samen op. Supergezellig en echt Frans.
Safaritenten en Bell tent
Naast de grote kampeerplekken heeft Camping Deja Vu ook een aantal ingerichte safaritenten en een Bell tent voor 4 of 5 personen voor wie wat meer comfort zoekt. Daarnaast is er ook nog een bungalow te huur op de camping. Het is in het hoogseizoen zelfs mogelijk om halfpension te boeken met diner en ontbijt in het restaurant.
Adres
Montcabrier
46700
Frankrijk
Camping Deja Vu
Praktische informatie
Verblijfsmogelijkheden
- Kampeerplaatsen
- Huurtent
- Safaritenten
Ligging
- Aan het water
- In de heuvels
- In het bos
Faciliteiten
- Eetgelegenheid
- WiFi
- Zwembad
- Slechtweer accommodatie
- Ijsjes
- Verse brood(jes)
- Invriezen koelelementen
- Fietsverhuur
Sanitair
- Douches en warm water
- Familiedouche
- Gehandicaptensanitair
- Wascabines
- Wasmachine
- Droger
Kinderen
- Babywasplaats
- Chill ruimte
- Glijbaan
- Kinderboerderij
- Schommel
- Speelruimte binnen
- Speeltoestellen
- Speeltuin
- Trampoline
- Tafeltennistafel
- Zandbak
Staanplaatsen
- Auto toegestaan op staanplaats
- Beschutte plaatsen
- Elektrische aansluiting
- Eurostekker noodzakelijk
- Grasland
- Groen plaatsen
- Natuurlijk vormgegeven
- Parkeren bij staanplaats
Zwemmen
- Buitenzwembad
Huisdieren
- Honden toegestaan
Campingregels
- Bijzettentje toegestaan
- Campers welkom
- Caravans welkom
- Houtskoolbarbecue toegestaan
- Tent toegestaan
- Vouwwagens welkom
Pas de zoekcriteria aan en probeer het nog eens.
Sorry, unable to load the Maps API.










































