9 heerlijke campings met privé sanitair in Zeeland

9aeb0f8f35be68f83177acdb0ca081b1?s=55&d=mm&r=g Tjerk Kamperen is best fijn, maar niemand is gek van het gemeenschappelijke toiletgebouw. Zoek daarom voor een camping met privé sanitair in Zeeland. Zo beleef je een aangenaam verblijf zonder dat je een wc of douche moet delen met vreemden. Geniet van een ware vakantie met verhoogd comfort.

Wat is kamperen met privé sanitair?

Je kent vast het vervelende gevoel om met je toilettas onder de arm naar het sanitairgebouw te lopen. Hier hoef je niet meer wakker over te liggen als je voor een kampeerplek met privé sanitair kiest. Zo heb je een huisje met eigen badkamer helemaal voor jezelf. Er zullen geen vreemden naar hetzelfde toilet gaan, alleen maar je kampeerpartners. Meestal krijg je dan ook een pasje of sleutel om de deur af te sluiten. Er zijn zo’n 200 campings met privé sanitair in Nederland waarvan de onderstaande de mooiste van Zeeland zijn. 

Privé sanitair met: douche, wc, bad, afwasmachine?

Deze comfortplaatsen zijn niet overal hetzelfde. Je krijgt minstens een toilet en wastafel voor jezelf en je medekampeerders. Daarnaast staat er in veel gevallen ook een douche en kan deze ruimte nog meer comfort huizen. Sommige campings met privé sanitair in Zeeland geven je toegang tot een afwasplaats of zelfs afwasmachine. Bovendien is er zelfs eentje waar je een whirlpool krijgt!

Een andere zaak waar je op moet letten, is de schoonmaak van je privaat sanitair. Dat je zelf niet moet kuisen, is toch een van de gemakken op vakantie, niet? Er zijn campings waar je dit huisje zelf moet poetsen tijdens het verblijf. Maar er zijn er eveneens waar men een wekelijkse of dagelijkse poetsbeurt aanbiedt. Kijk of vraag het dus goed na als je ongewenste verrassingen wil voorkomen.

westhove camping prive sanitair zeeland

Camping Westhove – Aagtekerke

Voor een kampeerplek met extra gemak, kan Camping Westhove een optie zijn. Ze hebben zogenaamde Luxe Comfortplaatsen met privé sanitair. In je persoonlijke unit heb je een wastafel, douche, afgescheiden wc en zelfs een overdekte afwasplaats. Zo kun je alles op je eigen terrein doen zonder dat andere kampeerders je lastig vallen.

Bovendien is het een echte gezinscamping, wat je eenvoudig kunt zien aan diverse activiteiten en gelegenheden voor kinderen. Vlakbij de comfortplaatsen is er een speeltuin op een autovrij veld. Daarnaast is er ook een overdekt zwembad en de indoor speeltuin Zwierelantijn.

Meer info en boeken >>

 

Gratis iedere maand even kamperen met ons e-magazine?

Iedere maand ontvang je een update met daarin het laatste nieuws over kamperen, handige kampeertips en de laatste winacties in je mailbox.

Jouw e-mailadres is veilig bij ons.

Lees ook:  Kamperen in de meivakantie? Op deze gave campings is nog plek!

camping zeeland prive sanitair

Camping Scheldeoord – Baarland

Een tweede familiecamping is die van Scheldeoord. Hij ligt vlak aan het Scheldestrand en de Westerschelde waar best veel te beleven valt. Kinderen kunnen zich ook vermaken met verschillende faciliteiten als een buiten- en binnenzwembad.

Maar wat deze camping uitzonderlijk maakt, is de privé whirlpool op je comfortplaats. Hoewel deze in je persoonlijke badkamer staat, is dit geen huisje op je kampeerplek. Je vindt de kamer in het sanitairgebouw vlak bij je plaats. Let wel op tijdens het boeken, want je hebt luxe comfortplaatsen enkel met douche, maar ook degene met het eerder genoemde bruisbad.

Meer info en boeken >>

 

ginsterveld camping prive sanitair zeeland

Camping Ginsterveld – Burgh-Haamstede

Ook bij Camping Ginsterveld vind je kampeerplaatsen met privé sanitair. Naast een eigen toilet, wastafel en douche, heb je op deze plaatsen ook een aansluiting voor kabeltelevisie en elektriciteit. Aan drie zijden van je plek heb je beplanting om je privacy te beschermen.

Voor kinderen heb je hier steeds een speeltuintje in de nabijheid. Daarnaast is er ook het overdekt zwembad, een indoor speeltuin en tal van oude bunkers in de omgeving zorgen eveneens voor ongelimiteerd speelplezier. De camping is gelegen in een natuurlijk gebied midden in de Kop van Schouwen. Het strand vind je op zo’n 2 kilometer afstand.

Meer info en boeken >>

 

hof domburg zeeland eigen sanitair

Hof Domburg – Domburg

Op de comfortplaatsen van Hof Domburg krijg je tussen 80 en 100 m² ter beschikking. Dit is inclusief een parkeerplaats en natuurlijk een privé badkamer met douche, toilet en wasbak. Voor je vuile servies zijn er gemeenschappelijke afwaskeukens waar je met warm water kunt afwassen. Ook is er een wasserette aanwezig op het grondgebied. Voor ontspanning is er het subtropisch zwembad waar kinderen zich kunnen uitleven.

Meer info en boeken >>

 

Camping International – Nieuwvliet

Voor gezinnen met jonge kinderen is Camping International een mogelijkheid. Op deze rustige gezinscamping heb je een speelboerderij, kleuterbad en verschillende binnen en buiten speeltuinen. Kinderen kunnen er skelteren, knutselen op de techniekzolder of simpelweg spelen. Op nog geen 2 kilometer afstand heb je het strand. Fiets of wandel er naar toe voor nog meer plezier.

Op het kampeerterrein zijn verschillende units van een privé sanitair voorzien. De nieuwste hebben naast een douche, wastafel en wc ook een afwasplaats helemaal voor jezelf.

Meer info en boeken >>

 

camping met eigen sanitair zeeland Ons Buiten

Camping Ons Buiten – Oostkapelle

Als je zelf bewust bezig bent om je ecologische voetafdruk zo klein mogelijk te houden, bekijk dan Camping Ons Buiten even. Hier zijn ze bewust met duurzaamheid bezig. Toch proberen ze ook dat dit niet ten koste gaat van je gemak. De staanplaatsen zijn afgebakend door struiken en heggen. Voor gezinnen met jonge kinderen zijn er zelfs speciale dreumesvelden.

Lees ook:  Campingtip: De Veenkuil in het Kuinderbos, prachtcamping

Ook kamperen met je eigen sanitair is hier mogelijk. Zo vervul je jouw passie voor kamperen, zonder dat je de privacy en het comfort moet afgeven. Binnenin je unit vindt je een wasbak, toilet en douche. De buitenkant is voorzien van een aanrecht.

Meer info en boeken >>

 

Camping Julianahoeve – Renesse

Een levendige camping als Julianahoeve trekt veel families aan. Dit valt natuurlijk te verwachten als je ziet dat het kampeerterrein bijna op het strand ligt. Het neemt minder dan vijf minuten voor je met je voeten in het zand zit. Dit strand is bovendien rolstoeltoegankelijk en er leven zeehonden. Vanuit de crèche worden regelmatig jonge zeehondjes vrij gelaten.

Als we het over de kampeerplaatsen met privé sanitair hebben, is er keuze. Ze bieden wel vier verschillende soorten comfortplaatsen aan. Zo kan het zijn dat je een naast een toilet, douche en wastafel zelfs een ligbad voor jezelf hebt. Andere plekken hebben een afwasplaats, koelkast of vaatwasser.

Meer info en boeken >>

 

prive sanitair zeeland campings

Camping Wijde Blick – Renesse

Camping Wijde Blick is er voor het hele gezin. Ze hebben een eigen animatieteam om kinderen bezig te houden. Daarnaast zijn er tal van speeltuinen, sportvelden en verwarmde zwembaden. Het overdekte zwembad heeft een waterglijbaan van wel 25 meter en een kinderbad.

Voor het gemeenschappelijke sanitair heeft men ook aan baby’s en kinderen gedacht. Heb je liever een privé badkamer, dan krijg je een toilet, wastafel en douche bij op je ruime kampeerplaats. Heb je geen zin om zelf voor eten te zorgen, dan is er een brasserie voor je lunch en avondeten. Je kunt er eveneens pizza’s afhalen. Tot slot is er voor de belangrijkste maaltijd van de dag een ontbijtcafé.

Meer info en boeken >>

 

Boerenrustcamping Theetuin “De Stokroos” – Nieuwerkerk (klein)

De kleinste en dus meest intieme camping op deze lijst is Boerenrustcamping Theetuin “De Stokroos”. Er zijn slechts 8 plaatsen beschikbaar, wel zijn ze allemaal voorzien van privé sanitair. Je krijgt er een toilet, douche en koelkast ter beschikking. Het is zelfs mogelijk om een verwarmde badkamer aan te vragen. Het spreekt voor zich dat je hier in de natuur tot rust kunt komen.

Meer info en boeken >>

Weet je al op welke camping met privé sanitair in Zeeland je wil verblijven?

Zoals je waarschijnlijk vermoed, zijn er meer dan negen campings met privé sanitair in Zeeland te vinden. Dit waren degene die wij heerlijk vinden, maar je kunt ook het volledig overzicht bekijken van alle campings met privé sanitair in Nederland. Zo geniet je van een kampeerervaring met eigen badkamer waar je ook gaat. Dus, waar wil je gaan kamperen?

Bekijk ook onze overzichten van campings met privé sanitair in andere provincies: 

Auteur

Tjerk kampeert al zijn hele leven, het liefst met zijn gezin in hun tent of vouwwagen met af en toe een uitstapje naar een camper of bijzondere boomhut Meer weten? Leer Tjerk kennen...

2 reacties

Laat jouw reactie achter

User Review
  • Algemeen
    Sending
  • Gebruiksgemak
    Sending
  • Pakmaat
    Sending
  • Kwaliteit
    Sending